خرید چکمه پلاستیکی پلنگی در ایران

استفاده و عملکرد چکمه های پلاستیکی امروزه از اکسسوری به قسمتی از مد تبدیل شده است .به همین دلیل خرید چکمه پلاستیکی پلنگی در ایران بسیار مورد توجه زنان و دختران علاقمند به مد و لباس قرار گرفته است. این چکمه ها با قیمت ارزان و به صورت کلی یا جزئی در بازار موجود هستند .

چکمه پلاستیکی پلنگی

 

چکمه پلاستیکی پلنگی

چکمه های پلاستیکی جدید با طرح پوست پلنگی و در رنگ های متنوع طراحی شده است که در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب و شیک است. هر زن طرفدار مد می تواند از این چکمه های پلاستیکی زیبا در فصل پرباران برای عبور و مرور راحت استفاده کند .

کاربرد چکمه های پلاستیکی

در گذشته چکمه های پلاستیکی برای انجام امور کشاورزی، باغبانی، ساختمان سازی و صنایعی که بیشتر با خاک و گل ارتباط داشت استفاده می شد. اما از سال ۲۰۰۵ که کیت ماس این چکمه ها را در جشنواره Glastonbury پوشید، استفاده و عملکرد چکمه های پلاستیکی کمی تغییر کرد . امروزه این چکمه ها به بخشی از مد و لباس تبدیل شده است .

چکمه پلاستیکی پلنگی

چکمه های پلاستیکی مناسب برای باران

معمولا پوتین و چکمه های چرمی در باران های تند و آب و گل و لای خراب می شوند و جوابگوی نیاز ما در وضعیت های بد هوایی برای عبور و مرور راحت نیستند. اما چکمه های پلاستیکی به راحتی در هر وضعیت و شرایط بد آب و هوایی نیاز ما را مرتفع می کنند و پاهای ما را خشک نگه می دارند. امروزه از چکمه های پلاستیکی به عنوان کفش های بارانی استفاده میشود و مناسب فصل پاییز و ماه های پرباران زمستان هستند.

برندهای مختلف چکمه های پلاستیکی

برند ایتالیایی Hunter نوع کلاسیک این چکمه ها را که بسیار شیک و زیبا هستند به بازار عرضه میکند . همچنین برندهای Lacoste، Marni، Undercover و Ralph Lauren انواع طرح های مختلف از این چکمه های پلاستیکی را در کلکسیون های بهاره و زمستانه و پاییزه در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ ارائه دادند.

چکمه پلاستیکی پلنگی

قیمت چکمه پلاستیکی

بها و قیمت چکمه های پلاستیکی به نوع و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت آنها، برند و شرکت سازنده و طرح دار بودن یا نبودن آنها بستگی دارد . چکمه های طرح دار زنانه چون متقاضی کمتری نسبت به نوع ساده و مردانه آن دارد، کمتر تولید شده و با قیمت گرانتری از نوع ساده آن نیز به فروش می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما