لیما گام
خانه / چکمه پلاستیکی سفید مجلسی / , شرکت معتبر چکمه پلاستیکی سفید مجلسی

, شرکت معتبر چکمه پلاستیکی سفید مجلسی

چکمه پلاستیکی سفید را حتما در بازار در مغازه های فروش کفش و دمپایی دیده اید و شاید به کاربرد آن اصلا فکر نکرده باشید . چکمه های پلاستیکی از پاپوش های قدیمی هستند که قبلا شاید در خانه خیلی از افراد دیده می شد الان هم گه گاه بسته به نوع فعالیت افراد دیده می شود و در کارهای صنعتی و کشاورزی هم که استفاده فروان و بالا دارد و تولیدات این نوع کفش ها  را همچنان ادامه دار کرده است .

, شرکت معتبر چکمه پلاستیکی سفید مجلسی

سایز اصلی چکمه پلاستیکی سفید

سایز اصلی چکمه پلاستیکی سفید

چکمه های پلاستیکی در کارخانه ها ی زیادی برای پاپوش کارگران و در کارهای کشاورزی نیز بسیار پر کاربرد می باشد و از آنجایی که استفاده از چکمه های چرمی در این نوع از کارها مسلما پس از تماس مداوم با رطوبت و خار و خاشاک آسیب می بیند و ماندگاری برای استفاده کننده ندارد و همچنین استفاده مداوم از چکمه چرمی شامل هزینه های سنگین می شود که برای استفاده کنندگان اصلا مقرون به صرفه نیست از این رو استفاده از چکمه های پلاستیکی بسیار متداول تر و مقرون به صرفه تر است و در حال حاضر که در تولیدات سعی شده از مواد خوب و مرغوب استفاده شود استفاده از این چکمه ها به صرفه تر خواهد بود .

فروش چکمه پلاستیکی را در بسیاری از فروشگاه های عرضه و فروش تولیدات پلاستیکی و کفش فروشی هایی که بیشتر به فروش دمپایی ها و پاپوش های پلاستیکی مشغول هستند به راحتی قابل دسترسی و خرید می باشد . چکمه های پلاستیکی سفید برای مکان هایی که عمومی هستند و رفت و آمد افراد صورت می گیرد مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها و این چنین مکان هایی جلوه ظاهری بهتری برای پوشنده آن دارد .

نمایندگی فروش چکمه پلاستیکی سفید اصفهان

نمایندگی فروش چکمه پلاستیکی سفید اصفهان

در تولید دمپایی ها و چکمه های پلاستیکی نیز سایز بندی های مختلف برای هر سایز پایی وجود دارد و تولیدات طبق سایز های زنانه و مردانه و بچگانه تولید می شود و شما به راحتی می توانید سایز مورد نظر خود را در بازار پیدا کنید .

سایز چکمه پلاستیکی البته کمی متفاوت است زیرا این پاپوش پلاستیکی چون دارای ساق می باشد و موقع پوشیدن برای ورود پا به داخل چکمه با مشکل مواجه نشویم سایزها از سایز استاندارد کمی بزرگتر هستند که زمانی که پای شما داخل چکمه قرار می گیرد به قول معروف کمی لق می زند و این در پوشش این نوع چکمه ها کاملا طبیعی است و باید به همین شکل باشد وگرنه در زمان پوشش دچار مشکل می شویم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
لیماگام
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: مرتضی رنجبر
شماره موبایل: 09192139528

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *