قیمت فروش چکمه پلاستیکی شیراز

چکمه پلاستیکی، در زمره کفش های کار به شمار می رود و اندازه آن در مقایسه با کفش های معمولی، بزرگتر است و به طور گسترده در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. چکمه پلاستیکی، دارای انواع مختلفی است که هر کدام ویژگی ها و کارایی های مختص به خود را دارند. قیمت فروش چکمه پلاستیکی شیراز، با توجه به نوع چکمه و کاربرد و همچنین، جنس محصول، دارای قیمت های متفاوتی است.

قیمت فروش چکمه پلاستیکی شیراز

مشخصات کلی چکمه پلاستیکی شیراز

مشخصات کلی چکمه پلاستیکی شیراز

یکی از مواردی که در هنگام انتخاب چکمه پلاستیکی، باید توجه ویژه شود، کیفیت بالای محصول است و اینکه آب و رطوبت وارد چکمه نشود و به پاها آسیب وارد نکند. امروزه، انواع چکمه پلاستیکی با اهداف گوناگون، در مکان های متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این هدف هایی که بسیار مهم می باشد، در وهله اول، حفاظت از پا در برابر آسیب ها و ضربات است.

از مشخصات چکمه پلاستیکی شیراز، می توان به استفاده از روکش مرغوب بر روی چکمه، زیر چکمه و در قسمت کفه آن است، که موجب ماندگاری و طول عمر آن و از آسیب رسیدن به چکمه در برابر عوامل مختلف جلوگیری می گردد. در حال حاضر، انواع مختلفی از چکمه های پلاستیکی در بازار یافت می شود، که شامل چکمه مردانه و زنانه است. این محصول، در رنگ های سفید، مشکی و غیره عرضه می گردد و هر کدام کاربرد ویژه ای دارند. یکی از انواع چکمه های پلاستیکی، چکمه ضد اسید است، که قابلیت استفاده در محیط های اسیدی را دارند و مانع از لیز خوردگی در برابر روغن می شود.

نوع دیگر این محصول، چکمه پلاستیکی پی وی سی است، که تمام بدنه آن از پی وی سی ساخته شده است. پی وی سی به کار رفته در ساخت چکمه پلاستیکی، نرمی و انعطاف پذیری قابل توجهی به آن بخشیده است. همین موضوع، سبب شده است که راه رفتن با این کفش بسیار راحت و بدون هیچ مزاحمتی باشد. همچنین، این چکمه از مقاومت و استحکام بالایی در برابر مواد خورنده و حلال های مختلف دارد. چکمه پلاستیکی عایق برق، با توجه به نوع مواد اولیه در ساخت آن، از خستگی پاها جلوگیری می کند و کاربرد آن، برای برقکاری است.

نمایندگی پخش چکمه پلاستیکی شیراز

نمایندگی پخش چکمه پلاستیکی شیراز

نمایندگی چکمه پلاستیکی شیراز، همواره سعی می کند که بهترین محصولات را با توجه به استاندارد های کیفی بالا و مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت، به طور گسترده در بازار برای کاربرد های متنوع عرضه کند. آنچه که مهم است، کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب است.

در هنگام خرید، حتما مشاوره های لازم را از کارشناسان فعال در زمینه خرید و فروش دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما